Свято гандболу до Дня залізничника

Велика гандбольна родина зібралася минулої суботи у спортивній залі Роздільнянського НВК «школа-гімназія». Захід був присвячений Дню залізничника, який щорічно відзначається 4 листопада. Організаторами виступила команда збірної м. Роздільна, на чолі з Василем Назиру та за підтримки Федерації гандболу Одеської області й почесного громадянина м. Роздільна Сергія Гриневецького. Головні натхненники та мотиватори змагань – незмінні Віталій Писаревський (начальник Центру надання адміністративних послуг) та Дмитро Дудниченко (тренер збірної м. Роздільна). Окрім спортсменів з нашої громади, розділити свято гандболу завітали команди з Біляївської (міський голова Михайло Бухтіярова) та Іванівської (селищний голова Віктор Лобач) територіальних громад.  Привітати учасників змагань завітав Роздільнянській міський голова Валерій Шовкалюк, який побажав спортсменам цікавої гри та перемоги найсильнішого.

Першочергово змагалися юнаки 2010-2012 року народження і були представлені трьома командами: дві команди зі спортивної школи м. Роздільна та одна – з Іванівки. Запальні, ініціативні – вони гідно виступили та вже показали свої навички та високі результати. А розподілилися місця наступним чином:  І місце – ДЮСШ-1, ІІ – команда з Іванівки, ІІІ – ДЮСШ-2. Юні спортсмени були нагороджені кубками та солоденькими медалями.

Але найцікавіше було попереду, адже любителі гандболу з нетерпінням чекали на змагання між дорослими командами. Цього разу брало участь чотири команди: збірна Роздільної, ДЮСШ Роздільна, команда з Біляївки та Іванівки. Професіоналізмом, майстерністю та видовищними стрибками спортсменів під час атаки – усім цим мали змогу насолодитися шанувальники змагань, яких завітало чимало. Втомлені, але щасливі, вишукувались спортсмени для підведення підсумків.

Віталій Писаревський подякував усіх учасників змагань за можливість взяти участь у заході, видовищну гру та емоції. Після слова звернення приступили до нагородження, відповідно до зайнятих місць за результатами змагань. Так, ДЮСШ Роздільна посіла ІV місце (кращій гравець Кирило Берненко), команда з Біляївки – ІІІ (кращий гравець Анатолій Геращенко) команда з Іванівки – ІІ (кращій гравець – Максим Сливчук). Капітани команд отримали від організаторів подяки за участь у турнірі та грошову винагороду. Переможцями ж змагань стала збірна Роздільної, а кращим гравцем визнано Євгена Русанова. Команді було урочисто вручено кубок турніру та заохочувальний приз за зайняте перше місце.

Організатори спортивного заходу висловили вдячність директору Роздільнянського НВК № 1 Світлані Гоцульській за теплий прийом та можливість провести змагання на базі спортивної зали школи.

 

Залиште свій коментар