«Святе й величне слово – Мама»

Мама – найрідніша людина в нашому житті, яка завжди зрозуміє, підтримає та допоможе. Саме з нагоди Дня матері, який цього року відзначається в Україні 12 травня, сьогодні у фоє Роздільнянського Палацу культури відбувся святковий концерт «Святе й величне слово – Мама».

Протягом усієї концертної програми зі сцени звучали пісні, музичні композиції та привітання ведучих зі словами пошани та вдячності до матерів за їхню ласку і любов, недоспані ночі та колискову пісню. “Піснею про маму” відкрила святковий захід Валентина Ковальчук.

Цього дня вшанували багатодітних матерів Роздільнянської громади: Галину Немирську, Людмилу Іванову, Марію Гаврилову, Ірину Михайлову, Олену Журавську та ін.


З вітальним словом до усіх присутніх звернулася голова ГО “Роздільнянська організація осіб з інвалідністю” Валентина Сидоренко, яка вже не вперше є організаторкою святкових заходів у Роздільній до Дня матері. Разом з учасницями народної хорової капели “Ветеран” вона вручила хліб-сіль на вишитому рушникові винуватицям свята – багатодітним матерям.

Слова вітання цього дня пролунали і від Роздільнянського міського голови Валерія Шовкалюка, який також вручив квіти поважним берегиням роду.
Про кожну з цих жінок та їх родини було створено відеоролики. А між ними лунали пісенні присвяти від Віктора Сироти, Тетяни Головченко, Олени Черяк, Євгенії Трембовецької, Віктора Романовського та ансамблю “Акація”.


Привітала усіх присутніх на святі жінок і депутатка міської ради Людмила Вадовська, побажавши усім жінкам України міцного здоров’я, добробуту в родинах та мирного неба над головою.
Заключним акордом свята стала пісня “Зове рідна мати” у виконанні поважних жінок нашої громади, активісток ветеранського руху Валентини Ковальчук та Валентини Сидоренко.
Цього дня у піснях линула в зал велика любов і ніжність дітей до своїх матусь. І кожен усвідомив, що з якою б швидкістю не оберталася планета, як би не змінювалось життя, мати завжди залишиться тією людиною, котра зрозуміє і розрадить.

Велика шана та вдячність тим матерям, чиї сини захищають нашу неньку – Україну. Уклін вам до землі!

Залиште свій коментар