Створювати у родині сімейну атмосферу любові

Cоціальний захист 

Дитина — це особистість. Вона має право на любов і повагу до себе такої, якою вона є. Поводитися з нею треба дбайливо, щоб вона розвивалась в згоді з самою собою. Для цього потрібно, передусім, щоб батьки зробили зупинку в своїй життєвій гонитві за манівцями (грошима, кар’єрою, успіхами) і спробували побачити свою дитину та все прекрасне в ній.

На виконання повідомлень та доручень начальника відділу соціальної політики Роздільнянської міської ради Наталії Єлізарової, працівники Територіального центру соціального обслуговування Роздільнянської міської ради, а саме фахівці з соціальної роботи Оксана Морозова, Наталія Козлова та психолог Тетяна Чорба, посадова особа ЮПСП Роздільнянського відділу поліції Дмитро Горобець, начальник служби у справах дітей Роздільнянської міської ради Олег Подолінський та спеціаліст служби Віталій Кравчук з метою запобігання проявам домашнього насильства у сім’ях щодо дітей та виявлення фактів безвідповідального батьківства та виявлення сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, протягом червня проводили спільні профілактичні рейди на території Роздільної та в селах Роздільнянської ОТГ – Бурдівка, Бринівка, Камянка, Володимирівка, Велізарове, Петроєвдокіївка, Калантаївка, Новоукраїнка. У сім᾿ях були проведені профілактичні заходи, а саме: психологічні консультації та бесіди щодо недопущення домашнього насильства в сім’ї, батькам надана консультативна допомога з питань захисту прав та інтересів дітей.

Фахівці із соціальної роботи Територіальний центр соціального обслуговування інформують, що виконання батьками або особами, які їх замінюють батьківських обов’язків та виховання дітей – це їх громадянський  і державний обов’язок. Психолог рекомендує постійно створювати у родині сімейну атмосферу любові, доброзичливості, турботи, захищеності радості і перспективи, що благополучно впливає на фізичне і морально-психологічне здоров’я дітей.

Михайло Колопенюк,

директор Територіального центру соціального обслуговування Роздільнянської міської ради

Залиште свій коментар