Створити у сім’ї атмосферу любові

Соціальний захист

Для дитини першим університетом є її сім’я, в якій вона народилась, і завдання батьків полягає в тому, щоб створити у сім’ї атмосферу любові. Завдяки сердечній прихильності батьків діти ростуть і формуються в гармонії, любові та поваги, віри та комфортних стосунках. Що ж повинні зробити для цього ми, дорослі ? На нас покладається велика відповідальність, ми повинні бути авторитетом для наших дітей.

На виконання повідомлень та доручень начальника відділу соціальної політики Роздільнянської міської ради Наталії Єлізарової, працівниками Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради, а саме: фахівцями із соціальної роботи Оксаною Морозовою, Наталією Козловою та психологом Тетяною Чорбою, з дотриманням санітарних норм та правил, протягом останніх двох тижнів квітня були проведені чергові профілактичні рейди на території міста Роздільна та в селах Роздільнянської ОТГ: Новоукраїнка, Буцинівка, Камянка, Покровка з метою запобігання проявам домашнього насильства у сім’ї, виявлення фактів безвідповідального батьківства та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Також були відвідані сім᾿ї, де мали місце випадки постійних пропусків уроків учнями під час дистанційного навчання. У цих сім᾿ях були проведені профілактичні заходи, а саме: психологічні консультації та бесіди щодо недопущення домашнього насильства в сім’ї, батькам надана консультативна допомога із питань захисту прав та інтересів дітей.

Фахівці із соціальної роботи  КУ «Територіальний центр» інформують, що виконання батьками або особами, які їх замінюють, батьківських обов’язків та виховання дітей – це їх громадянський і державний обов’язок.

Михайло Колопенюк,

директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Роздільнянської міської ради

Залиште свій коментар