СТИХІЯ НЕ ВЩУХАЄ, СНІГОБОРОТЬБА ТРИВАЄ

28 січня, як і попереджали синоптики, в Одеській області вирує стихія. Хуртовина, яка розпочалася 27 січня, продовжується до сьогодні. Ситуація складна, адже робота дорожників, рятувальників та інших фахівців ускладнюється через снігопад. У зв’язку з цим рух всіх категорій автотранспорту на шляхах М-15 Одеса – Рені (на м. Бухарест), км 11+920 – км 308+000; М-16 Одеса – Кучурган (на м. Кишинів), км 0+000 – км 58+682, км 58+925- км 59+123; Т-16-18/Р-33/-Роздільна-Єреміївка-/М-05/ перекрито.


Читайте також: УВАГА! Перекрито рух автотранспортних засобів всіх категорій на дорогах


Про ситуацію в Роздільнянській ОТГ за коментарем звернулися до заступника міського голови з житлово-комунальних питань Миколи Петровського.
Наразі на снігоборотьбу залучені всі можливі ресурси й основні магістралі по місту є проїзними. Маршрутні таксі, як відзначив Микола Вікторович, роблять спроби виїздів. Проте з об’єктивних причин робота ускладнюється, не всюди це можливо і графік не дотримується.
Ведуться роботи в напрямку Понятівки, Старостино, Бакалового, Кошар, Кам’янки та Петроєвдокіївки.
На жаль, в селах ситуація складніша, ніж в місті. Однак, місцеві підприємці активно допомагають в роботах своєю технікою та не залишаються осторонь снігоборотьби, проявляючи відповідальність та громадську позицію. Напрямок – с. Виноградар, Калантаївка та Буцинівка – на черзі на розчистку доріг.
Відзначимо, що ситуація складна загалом на Одещині. В місті Одеса та області оголошено «червоний» рівень небезпеки. Громадянам радять залишатися вдома і без зайвої потреби не виїжджати.


Читайте також: Не виходь з дому: В ОДЕСІ ОГОЛОСИЛИ “ЧЕРВОНИЙ” РІВЕНЬ НЕБЕЗПЕКИ


Навчання в школах Роздільнянської ОТГ 28 січня проводиться дистанційно. Про те, що 29 січня також навчальний процес здійснюватиметься в режимі онлайн повідомив заступник міського голови Денис Петров.
Шановні читачі, бережіть себе та, по можливості, залишайтеся вдома. Адже сніг та складні погодні умови, за прогнозом, триватимуть до кінця дня 28 січня 2021 року.

Залиште свій коментар