Степанівські “ЮНІОРи” – на змаганнях у Буковелі

Збірна команда Степанівської сільської громади «ЮНІОР» брала участь у футбольному турнірі U-­12, що проходив у курортному Буковелі на підтримку Збройних Сил України.

Це були незабутні дні, що залишили по собі безліч вражень як від запеклих футбольних матчів, так і від прекрасної природи гірського курорту. Суперники дістались дуже сильні. У змаганнях брали участь 10 команд з усієї України, зокрема з таких обласних центрів, як Вінниця, Львів, Луцьк, Чернівці, Одеса, Дубно (Рівненька область) та Первомайськ (Миколаївська область). Але наші сільські «ЮНІОРи» гідно тримались, показуючи видовищну гру, надійно захищаючи власні ворота та забиваючи голи суперникам.

У результаті зіграних матчів наші юні футболісти посіли четверте місце у зоні «ЛІГИ ЄВРОПИ». Відзнаки кращих гравців за рішенням суддівської колегії отримали дві дівчинки з нашої команди (єдині на турнірі) – Ксенія Захарова та Анна Опря, а також капітан команди Кирило Сидоренко. Кращим бомбардиром «ЮНІОРів» став Єгор Моспаник.

Крім спортивних талантів футболістів, хочеться сказати і про їх вихованість. Дякуємо нашим діткам за гарну поведінку, ввічливість, слухняність та турботливе ставлення один до одного. В цьому велика заслуга батьків, вихователів, вчителів, тренерів, всіх, хто прищеплював дітям ці якості. А ще вони були єдиними на турнірі, хто подякував нашим захисникам, Збройним Силам України за можливість знаходитись в одному з найпрекрасніших куточків рідної України.

Організатори турніру, від яких надійшло запрошення на участь, не брали на себе витрати на дорогу, проживання та харчування, а також не розглядали можливість фінансування з бюджетних коштів. Тому поїздка до Буковеля стала можливою завдяки підтримці наших спонсорів, небайдужих людей, які надали фінансову допомогу в організації заходу. Тренери, футболісти та їх батьки висловлюють щиру вдячність: сільському голові Наталії Бараненко, депутатам та приватним підприємцям сільської ради: Кобі Хомерікі, Олександру Станішевському, Геннадію Келлеру, Віталію Костюку, Анатолію Багацькому, Олександру Реклізону, Сергію Костюку, Андрію Харламову, Павлу Аксентію, Володимиру Балану. Завдяки цим людям вдалося знизити витрати на кожного гравця команди на 65 %. Наголошуємо, що спонсорські кошти були витрачені лише на футболістів!

Дякуємо директору Центру культури, дозвілля та спорту Роману Гангану та тренеру команди Ігорю Булейку за організацію поїздки та взяту на себе велику відповідальність за дітей.

Спільними зусиллями всіх цих людей вдалося подарувати нашим футболістам незабутні дні серед літніх канікул, які залишаться в пам’яті назавжди, адже останні кілька років були не дуже щедрими на можливість подорожувати Україною.

Сподіваємось, попереду ще буде багато подібних заходів та перемог.

Наші діти – найкращі! Вони – майбутнє вільної, незалежної, нескореної, непереможної держави Україна!

Юлія ГАНГАН,

провідний спеціаліст з питань інформаційної політики Степанівської сільської територіальної громади

 

Залиште свій коментар