Степанівська територіальна громада долучилася до проєкту “Поліцейський офіцер громади”

13 квітня керівник поліції регіону Олег Бех та голови Авангардівської, Арцизької, Бородінської, Дальницької, Долинської, Затишанської, Захарівської, Маяківської, Ренійської, Старомаяківської та Степанівської ТГ підписали меморандум про співпрацю та партнерство.

Про це інформує відділ комунікації поліції Одеської області.

Відтак вже скоро у кожній із одинадцяти згаданих ТГ працюватиме свій офіцер поліції.

         «Забезпечений житлом та автомобілем він проживатиме на території обслуговування, орієнтуватиметься на потреби місцевих жителів і буде першим, до кого люди звертатимуться по допомогу», – зазначив під час робочої зустрічі з керівниками ТГ очільник ГУНП в Одеській області Олег Бех.

         Начальник поліції регіону підкреслив переваги видозміненої співпраці правоохоронних органів з об’єднаними територіальними громадами. Насамперед, коли спільними зусиллями створюються оптимальні умови праці для поліцейського, щоб той мав змогу приходити на допомогу людям 24/7, а самі громадяни не витрачали час на поїздку до територіального відділу поліції.

         Реалізація проєкту «Поліцейський офіцер громади» в Одеському регіоні почалася в лютому цього року з п’яти сільських ТГ. Його концепція передбачає розгалужену сітку поліцейських станцій та закріплення окремого правоохоронця  за кожною об’єднаною територіальною громадою.

 

Залиште свій коментар