США, Польща та Україна підпишуть газову угоду

Угода стосуватиметься поставок СПГ із США, використання сховищ в Україні та співпраці країн в області реформ українського газового ринку, повідомляє видання “mind”.

США, Польща та Україна підпишуть угоду про співпрацю в сфері поставок газу. Про це повідомляє польське видання BiznesAlert.

Зазначається, що енергетичні переговори незмінно проводитиме міністр енергетики США Рік Перрі, який буде присутнім під час підписання угоди про газове співробітництво між трьома країнами.

Тристороння угода, про яку пише видання, може «передбачати розвиток поставок зрідженого газу та багато іншого, а також використання сховищ в Україні».

Документ підпишуть Петр Наімський, держсекретар канцелярії прем’єр-міністра Польщі, міністр енергетики США Рік Перрі та Олександр Данилюк, секретар Ради національної безпеки і оборони України.

«Угода стосується співпраці в області реформ українського газового ринку, інфраструктури, імпорту природного газу Республіки Польща, інфраструктури зберігання в Україні і експорту американського СПГ», – цитує видання комюніке.

Нагадаємо: днями стало відомо, що польська нафтогазова компанія (PGNiG) придбає зріджений природний газ у США, який буде продано компанії «Енергетичні Ресурси України» (ЕРУ) після регазифікації.

Видання “mind”.

Залиште свій коментар