СРІБНІ ПРИЗЕРИ

У спортивній залі Роздільнянської ДЮСШ  пройшла Першість Одеської області з гандболу пам’яті тренера Анатолія Петриги, який зробив великий внесок у розвиток гандболу у Роздільній, серед команд юнаків 2010 року народження та молодше.

У змаганнях брали участь чотири команди: м. Чорноморськ – 1, м. Чорноморськ – 2, смт Овідіополь та м. Роздільна. Ігри проходили жваво та цікаво. Перевага однієї команди змінювалась перевагою іншої команди.

У грі за третє місце зустрілися команди м. Чорноморськ – 2 та смт Овідіополь. З рахунком 9:8 перемогу отримала команда м. Чорноморськ – 2.

За перше місце у боротьбу вступили команди з м. Чорноморськ – 1 та м. Роздільна. Гра була напруженою, юним гандболістам дуже хотілося стати переможцями змагань, але поразка від команди м. Чорноморськ – 1 не дозволила команді м. Роздільна стати чемпіонами.

Склад команди Роздільнянської ДЮСШ: Нікіта Мойсейченко, Артем Шевченко, Тимур Яловой, Максим Ткаченко, Олександр Шевчук, Ерік Шишканов, Микола Міхов, Віктор Пекарський, Давід Давидов, Денис Тополя, Тимофій Плотнік, Назар Дзезик. Підготувала команду тренер-викладач ДЮСШ Анна Шкульова.

Всі переможці змагань були нагороджені кубками, дипломами та медалями. Кращими гравцями у нашій команді визнано: воротаря Олександра Шевчука та гравця Віктора Пекарського. Обслуговували змагання судді Олена Федькович та Денис Зейналов. Головний суддя змагань Олена Черни.

 Наш кор.

Залиште свій коментар