Спортзал для правоохоронців Роздільнянщини

У РОЗДІЛЬНЯНСЬКОМУ районному віділлі поліції після капітального ремонту відкрили спортзал для правоохоронців. Відтепер поліцейські зможуть тренуватися у власному новому сучасному спортивному залі та проводити службову підготовку із тактики самозахисту.

 Урочисту стрічку на відкритті перерізав начальник Роздільнянського районного відділу поліції Вячеслав Маковій, разом з начальником відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення Головного управління Максимом Лимарем.

Керівник відділу поліції вважає, що спорт – це важлива частина повноцінного розвитку особового складу поліції. «Кожен поліцейський має завжди бути у відмінній фізичній формі, адже постійно випробовується як у рутинній роботі, так і в екстремальних ситуаціях, – сказав Вячеслав Маковій. – Спорт розвиває не лише тіло, а й зміцнює дух. Переконаний, що новий спортивний зал ще більше згуртує увесь особовий склад поліції».

 Відремонтоване приміщення спортзалу обладнали спортивним куточком, сучасним спортивним обладнанням, татамі, комплектом захисних шоломів, боксерськими рукавичками і лапами. Також поліцейські отримали кімоно для занять самбо.

Роздільнянський районний відділ поліції в Одеській області

Залиште свій коментар