Спільна місія в підтримці та захисті прав людини

До Роздільної завітали представники Громадського руху «Віра, надія, любов», які багато років співпрацюють з ГО «Роздільнянська організація осіб з інвалідністю (голова Валентина Сидоренко).

26 років поспіль здійснює свою діяльність ця організація, яка створена ініціативною групою психологів, юристів, медичних працівників і волонтерів у 1996 році. В той час в Одесі розпочалася реалізація першого не тільки в Україні, але і у країнах пострадянського простору пілотного проєкту, заснованого на стратегії зменшення шкоди – профілактика ВІЛ/СНІД серед споживачів ін’єкційних наркотиків.

Місія організації: сприяння в розбудові громадянського суспільства, економічним, політичним, соціальним реформам в Україні, вплив на формування політик, захист прав і свобод, підвищення якості життя людини, зокрема дітей та молоді, шляхом об’єднання зусиль громади та держави.

До основних ключових груп, з якими працює організація, відносяться: внутрішньо переміщені особи; люди, які постраждали від війни в Україні; люди, які вживають наркотики; люди, які живуть з ВІЛ; люди, що знаходяться в місцях позбавлення волі; будь-яка особа, яка постраждала від торгівлі людьми; діти, які опинились у кризовому стані; діти та молодь, які практикують ризиковані форми поведінки; жінки, які постраждали від різних форм насильства; люди з інвалідністю; жінки-лідерки, керівниці жіночих громадських організацій, депутатки.

Гендерно-орієнтовані послуги стали впроваджуватися в діяльність організації більше 15 років тому. З особливою увагою впроваджується діяльність з підтримки жінок, формуванню у них лідерських якостей, сприяння у досягненні рівних прав та можливостей жінок по доступу до політики, прийнятті рішень, бізнесі на обласному та міському рівнях, участі у виборчих процесах, сприяння у формуванні гендерної політики.
Мобільні бригади Громадського руху «Віра, надія, любов» проводять інформаційні сесії, орієнтовані на різноманітні психологічні групи. Основна тема – гендерно зумовлене насильство. Спеціалісти надають інформацію з контактними даними, куди можуть звернутися усі, хто потребує допомоги і підтримки.

Наш кор.

Залиште свій коментар