«Спас іде – гостей веде!»

Шановні Роздільнянці !

18 серпня 2018 року об 10.00 в смт. Лиманське на березі лиману розпочнеться Перший відкритий районний фестиваль меду «Спас іде – гостей веде!».

Це свято  об’єднає всіх зацікавлених людей, професійних бджолярів-пасічників району та області, які матимуть змогу взяти участь у фестивалі та презентувати на виставці – ярмарку медову продукцію, поділитися своїм мистецтвом і знаннями щодо розведення і утримання бджіл, виробництво різних сортів меду тощо. Бджолярі  матимуть змогу  отримати інформацію про  ринки збуту  своєї продукції,  як на  території України так і за її межами.

Метою фестивалю є популяризація медового туризму Одещини через унікальну автентичну кухню у поєднанні з історією, культурою та традиціями краю.

За підтримки Одеської обласної державної адміністрації  в рамках проведення фестивалю  відбудеться  круглий стіл з організації кластеру бджолярів «Мед Причорномор’я».

Учасників  та відвідувачів  фестивалю  розважатимуть виступи шоу-групи “БесарабіЯ”, творчих колективів  Ізмаїльського, Кодимського  та Роздільнянських районів.

В програмі фестивалю  передбачено парад «бджілок», смачні частування, численні майстер-класи, розваги  для дорослих та дітей,  проведення виставок декоративно – ужиткового мистецтва: іграшки, авторська біжутерія, сумки, листівки, вишитий одяг, косметичні засоби на основі меду, вазони багато цікавих  несподіванок.

Бажаючі можуть  дістатися до  смт  Лиманське  рейсовими  автобусами ТОВ «Роздільнатрансервіс», які  відправляються  від зупинки  залізничний вокзал  об 7.20, 8.10, 9.00, 9.30, 9.50 годин

ПРОГРАМА

  Першого відкритого   районного фестивалю  «Спас іде – Гостей веде!»

10.20Офіційне відкриття фестивалю.
10.30«Парад бджілок»
10.40Урочиста презентація «МЕДОВОГО ДЕРЕВА ЖИТТЯ ТА БАЖАНЬ»
В програмі фестивалю 

 Виставка-ярмарок виробів hand-made майстрів народного мистецтва Роздільнянського району  та Одещини (Кодима, Тимково, В-Михайлівка інш.)

Містечко майстрів «Вулик Вишиванки  від Кодимчанки пані Наталі»  Одеське  об’єднання  рукоділля «Нитка Аріадни»

«Ексклюзивна кухня від пана Медового Спаса»

«Бібліотека на галявині»: читання під відкритим небом; ігри та вікторини, розвиваючі книги, книжкова фотосесія

«Музей під відкритим небом»: експозиція музею історії міста»

Робота Фотозон  (2-х метрова лялька-мотанка, Дідух, вулик),  «Козаки» brend-wall фестивалю, фотозона (рамка, лавка, качеля)

Свято кольорових олівців «Бджілки – мої друзі»    ( олівці та фломастери, папір для малювання, розмальовки і солодки призи); Художній пленер (Аквагрим)

Весела руханка, бжолині розваги. «Медова естафета», Аніматори (дитячі розваги)

«Спас – усьому час!» – вуличні танці (показові виступи та майстер-класи з брейк – дансу, хіп – хопу)

Роздільнянська районна державна адміністрація

 

Залиште свій коментар