Сьогодні відбулося ЗНО з англійської мови.

В Україні триває перший тиждень основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У вівторок, 25 травня, відбулось тестування вступників з англійської мови.

За даними відділу освіти Роздільнянської міської територіальної громади здавати тест з англійської мови виявили бажання 65 з 162 випускників шкіл громади, що складає 40%. Проходило тестування на базі Великомихайлівської загальноосвітньої школи.

Як повідомляє сайт ОSVITA.UA, тест з англійської мови складався з 59 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 72 тестовим балам.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 26 травня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту (див. розділ Відповіді на тести ЗНО).

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з англійської  мови відбудеться 17 червня.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з англійської мови.

Розміщення результатів тестування з англійської мови на інформаційних сторінках учасників ЗНО відбудеться 18 червня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до 12 балів та таблиця переведення тестових балів з англійської мови у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів з англійської мови.

28 травня 2021 року відбудеться тестування з математики.

Бажаємо нашим випускникам успіхів у складанні тестів.

Залиште свій коментар