Сьогодні друга річниця повномасштабного вторгнення Росії в Україну

День, який розділив життя на «до» та «після»

Сьогодні, 24 лютого, виповняється 2 роки з моменту повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну.

Після окупації Криму і частини українського Донбасу у 2014 року, 24 лютого 2022 року російські війська масовано вторглися в Україну після визнання російською владою 21 лютого 2022 року терористичних утворень на території України – так званих “ДНР” і “ЛНР” – як державних.

Машини російських військових, помічені знаком Z, у місті Армянськ у Криму

Близько четвертої години за київським часом 24 лютого 2022 року російський диктатор Путін оголосив про проведення так званої “спеціальної військової операції”. Відбулися ракетні удари по всій території України. Російські війська вторглися в Україну поблизу Харкова, Херсона, Чернігова, Сум, увійшовши з Росії, Білорусі та тимчасово окупованого Росією Криму.

За два роки повномасштабної війни Україна завдала чималих втрат Росії як в живій силі, так і в озброєнні та ворожій техніці.

Росії вдалося окупувати частину України, втім наша країна не здається, змогла звільнити частину захоплених територій та продовжує чинити масштабний спротив ворогу. За 2 роки війни Росія втратила в Україні 409 010 своїх вояк та чимало техніки.

Українські воїни власним героїзмом та жертовністю не лише протистоять ворогу, а й пишуть нові сторінки історії власної країни. 

Джерело: Укрнет

Залиште свій коментар