Сьогодні – День народження газети “Вперед”

5 травня виповнюється 92 роки з того часу, коли у світ вийшов перший номер газети «Вперед». Гортаючи підшивку минулих років, постає ціла епоха історичних подій, перепитій і досягнень, видатних постатей та життєвих історій.

Про складність ситуації кожного друкованого видання в умовах війни  годі й казати. Багато газет припинили своє існування, інші – виходять періодично в надії, що ситуація поліпшиться і буде змога відновити роботу повноцінно. Наша газета не є винятком і її теж спіткало чимало випробувань, що призвело до відмови від кольорового варіанту та зменшення кількості шпальт. Але ми вистояли. Вистояли, завдяки нашим передплатникам, людям доброї волі, які завжди можуть підставити своє плече. А це свідчить про те, що роздільнянці не втратили культуру читання, плекають історію та дбають про спадщину для наступних поколінь.

Сьогодні ТОВ «Роздільнянське видавництво «Вперед» ­ – це не лише видання газети, це розгалужена система інформування населення на різних платформах: сайті, офіційних сторінках у соціальних мережах, YouTube­каналі, на якому вміщено відеопродукт з головних подій населених пунктів району.

Вже другий рік ми живемо в умовах війни, намагаємось підтримувати один одного, особливо наших захисників. Так, з початком передплатної кампанії редакцією було започатковано акцію, згідно з якою кожна гривня від місячної передплати газети перераховується на допомогу Збройним Силам України. За результатами річної передплати станом на 1 квітня 2023 року, нам вдалося зібрати кошти у сумі 4434 грн, які вже були передані на потреби одного з відділень 122­-ої бригади Тероборони.

«Від себе особисто та від побратимів щиро дякую за фінансову допомогу колективу редакції районної газети «Вперед», на чолі з головним редактором Наталією Буковською, які долучились до збору коштів на придбання запчастин до автомобілів одного з відділень 122-­ої бригади Тероборони.

Дівчата: Наталія Буковська, Лариса Заблудняк, Наталія Сухіна, Тетяна Лохманчук – ви найкращі! Щиро бажаємо, щоб якнайшвидше на першій шпальті нашого районного часопису з’явилася новина із заголовком «Україна Перемогла!» Дякуємо, що допомагаєте наближати цей історичний день!», –­ написав на своїй сторінці у Фейсбуці воїн 122­-ої бригади Роман Ганган.

Щиро дякую ВАМ, НАШІ ЗАХИСНИКИ, за стійкість і силу духу, за виборювання свободи для нашої непохитної і неподільної держави – неньки УКРАЇНИ!

Вдячні кожному передплатнику газети «Вперед», які долучились до нашої спільної акції і сьогодні ми маємо змогу допомогти нашим захисникам. Це наші з вами спільні досягнення!

Передплата на газету триває. У кожного є можливість долучитись до акції. Закликаємо свідомих мешканців нашого району передплатити газету, зберегти історію, допомогти ЗСУ.

Будь серед нас! СЛАВА УКРАЇНІ!

Залишайтесь з нами сьогодні, завтра і завжди!

Наталія БУКОВСЬКА, головний редактор газети «Вперед»

Залиште свій коментар