Служу народу України!

Минулої п’ятниці на базі військової частини сел. Чорноморське (Лиманський район Одеської області) відбувся урочистий мітинг з нагоди відкриття навчальних зборів загону оборони Роздільнянського районного військового комісаріату. Гідному проведенню та якісній організації зборів передували чисельні наради із структурами, причетними до цього питання. В рамках районної програми мобілізаційної підготовки було збільшено фінансування задля забезпечення речовим майном особового складу підрозділів територіальної оборони (зокрема, на закупівлю обмундирування, транспортні витрати тощо).

Особовий склад загону налічує близько 300 військовозобов’язаних. Приємно здивувало, що серед них є й три дівчини, які теж згодилися прийняти участь у навчанні та військовій підготовці. За цей час військовозобов’язані отримають навички із захисту своєї рідної землі. За десять днів зборів викладачі навчатимуть учасників тактиці, вогневій, інженерно-саперній та медичній підготовці.

До учасників зборів звернулися обласний військовий комісар Одеської області полковник Ю.В. Бєляков, в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Одеської ОДА І.В. Сємків, голова Роздільнянської РДА Н.В. Бараненко.

В урочистій обстановці, зі зброєю в руках перед своїми командирами та військовозобов’язаними був проведений ритуал прийняття військової присяги – клятви воїна на вірність своєму народові.

Присягу складали під чітким контролем Роздільнянського військового комісара полковника О.І. Номеровського, який потім відрапортував про це обласному воєнкому.

Урочистий мітинг завершився звучанням Державного гімну України і вигуками «Слава Україні-Героям Слава». Сподіваємось, що отримані навички нададуть впевненості нашим захисникам, але дай Бог, щоб набуті військові вміння стали в нагоді лише під час навчань.

Нагадуємо, що з 4 по 6 липня на території м. Роздільна та с. Степанівка проводитимуться практичні навчання з розгортанням блок-постів та зброєю.  Роздільнянський райвійськкомат закликає місцеве населення не панікувати та з розумінням поставитися до даних заходів.

 

Залиште свій коментар