ЩОДО ХАРЧУВАННЯ ШКОЛЯРІВ РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ

Сьогодні, 10 січня, об 11.30 за ініціативи голови Роздільнянської РДА Наталії Бараненко та заступника голови районної ради Сергія Крилова було скликано оперативну нараду з питання забезпечення харчуванням учнів шкіл та НВК нашого району мінімальним харчуванням. Участь в ній брали начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталя Красножон, директор КУ “Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів та установ освіти” Микола Сухий та підприємці Роздільнянщини, які до цього забезпечували заклади освіти харчуванням.

З метою покращення якості харчування у школах Роздільнянського району рішенням сесії районної ради наприкінці 2019 року збільшили вартість харчування в розрахунку 12 гривень на одну дитину. Це зумовило необхідність проведення тендерної процедури для визначення постачальника продуктів харчування до шкіл та НВК Роздільнянського району. Наразі тендер триває і тому харчування в школах не здійснюватиметься в повному обсязі до проведення тендерної процедури на постачання продуктів харчування.

Як варіант виходу зі складної ситуації на цій нараді вирішили забезпечити мінімальне харчування учнів шкіл у вигляді якісної смачної булочки та гарячого чаю з понеділка 13 січня 2020 року. Підприємці Роздільнянщини пішли назустріч керівництву района в цьому питанні, розуміючи важливість харчування дітей, та взяли на себе зобов’язання доставляти визначені продукти до закладів освіти, які вони обслуговували.

Голова Роздільнянської РДА Наталія Бараненко та заступник голови районної ради Сергій Крилов подякували підприємцям за порозуміння та висловили сподівання на вдале завершення тендеру і якісне харчування школярів Роздільнянського району в подальшому. Адже після тендеру в школи мають поступати масло, молоко, охолоджене м’ясо (замість замороженого), для зберігання якого закуплено 15 холодильників у навчальні заклади, та багато інших продуктів гарної якості. Також керівники району наголосили підприємцям не зволікати та взяти участь в тендерній процедурі.

Варто зазначити, що з 29 шкіл Роздільнянського району з 8 січня запрацювали лише 13. В решті  закладів навчальний процес розпочнеться з понеділка 13 січня 2020 року.

За результатами проведеної наради скаладено відповідне протокольне рішення.

Залиште свій коментар