ЩОДО ВІДРОДЖЕННЯ СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНОГО ОБ᾽ЄКТА  У РОЗДІЛЬНІЙ

На сесії Роздільнянської районної ради сьомого скликання 29 вересня 2017 року одним з важливих питань було про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища,  міста Роздільнянського району, які підлягають приватизації у 2017 році.  Враховуючи висновки та рекомендації профільної комісії районної ради, рішенням більшості депутатів до цього Переліку додали «Будівлю та споруди колишнього кінотеатру «Ювілейний», який перейшов до роздільнянської громади на підставі відповідного рішення від Одеської обласної  ради 15 червня 2012 року.

 Слід зауважити, що до передачі Одеською обласною радою  були ініційовані два аукціони з метою продажу об’єкта. Покупця знайдено не було і кінотеатр передали у власність району. На той час будівля та споруди «Ювілейного» вже потребували капітального ремонту і значних фінансових вкладень задля його належного утримання. Щорічно районною радою розглядалося питання щодо знаходження  коштів задля його капітального ремонту. Проте, у зв’язку з тим, що для цього та подальшого утримання об’єкта, необхідні багатомільйонні вкладення, яких немає ні в районному, ні в міському бюджетах кінотеатр зазнавав подальшої руйнації та наразі перебуває в аварійному стані: дах протікає, вікна вибиті, через що у середину будівлі потрапляє вода, що пришвидшує погіршення й до того вкрай незадовільного стану об’єкта, відсутнє електро- та теплопостачання .

Саме тому його і включено у перелік об’єктів, що підлягають приватизації у 2017 році шляхом продажу на аукціоні зі збереженням цієї будови як соціально-культурного об’єкта.  З цією метою здійснюватиметься пошук інвесторів, які б могли дозволити собі такі багатомільйонні вкладення для розробки проекту, здійснення ремонту, а потім і  утримання «Ювілейного».

Задля визначення реальної ринкової вартості об’єкту оцінку майна буде проведено на конкурсних засадах. Процедура приватизації «Ювілейного» відбуватиметься шляхом абсолютно прозорого аукціону.  Насамперед, враховуватимуться ті бізнес-проекти, які передбачатимуть його відродження як соціально-культурного центру Роздільної. Відновлення роботи лише поліпшить обличчя нашого міста, враховуючи місцезнаходження колишнього кінотеатру.

Щодо виручених коштів з аукціону, у разі його успішного проведення, як один з варіантів розглядатиметься питання їх використання на ремонт районного Палацу культури у повному обсязі (на ремонт великої зали РПК виділені кошти з держбюджету).

 Районна рада.

РІШЕННЯ

Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, які підлягають приватизації в 2017 році

Відповідно до п. 19 ч. 1 ст. 43, ст. 60 ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 3 ЗУ “Про приватизацію державного майна”, ст. 7, 14, 15, 16, 18 ЗУ “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань спільної власності територіальних громад району, приватизації комунальної власності, регіонального розвитку, будівництва, транспорту, зв’язку, промислової політики, паливно-енергетичного комплексу, енергозбереження та житлово-комунального господарства, підтримки і розвитку підприємницької діяльності, торговельного і побутового обслуговування населення, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, які підлягають приватизації в 2017 році, а саме: доповнити додаток пунктом 3 “Будівля та споруди колишнього кінотеатру “Ювілейний” способом продажу на аукціоні з можливістю перепрофілювання, які знаходяться за адресою: вул. 1-го Травня, 1б, м. Роздільна Одеської області”.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань спільної власності територіальних громад району, приватизації комунальної власності, регіонального розвитку, будівництва, транспорту, зв’язку, промислової політики, паливно-енергетичного комплексу, енергозбереження та житлово-комунального господарства, підтримки і розвитку підприємницької діяльності, торговельного і побутового обслуговування населення.

Ф.В. Сігал, голова районної ради.

29 вересня 2017 року

№ 507-VII.

 

 

Залиште свій коментар