ЩОДО СИТУАЦІЇ З ОПАЛЕННЯМ У РАЙОНІ

25 жовтня у зв’язку з відсутністю опалення у ЦРЛ депутат районної ради С.В. Маслов здійснив робочий візит до дитячого відділення закладу і поспілкувався із завідуючої О.В. Кирпиченко, медперсоналом, пацієнтами. Дітки змушені ходити одягненими через холоднечу. Усіх, кому дозволяє стан здоров’я, відправляють на лікування додому.

За роз’ясненнями Сергій Вікторович одразу направився до керівництва району. Прокоментував цю складну ситуацію заступник голови Роздільнянської районної ради С.М. Крилов, який відзначив: «На сьогодні склалася така ситуація, оскільки немає номінації, тобто дозволу від НАК «Нафтогазу»   на включення опалення. І це стосується не лише ЦРЛ, а й  об’єктів освіти району. Коли з’явиться тепло залежить не стільки від райради, КП «Роздільнатеплокомуненерго», скільки від «Нафтогазу». Керівництво комунального підприємства постійно знаходиться на зв’язку з  їх представниками, керівництвом області, аби вирішити це питання. Ми, зі свого боку, як орган місцевого самоврядування,  також всіляко сприяємо».

Станом на першу половину дня 27 жовтня опалення включено не було. Голова облдержадміністрації Максим Степанов проводив з цього питання нараду за участю представників НАК «Нафтогазу» та комунальних підприємств області з метою пришвидшення отримання дозволу і включення опалення, в якому брали участь керівництво району  КП і «Роздільнатеплокомуненерго».

Слідкуватимемо за розвитком подій і сподіваємося, що теплопостачання з’явиться найближчим часом.

 

Залиште свій коментар