Щодо ремонту районного Палацу культури у Роздільній

Вже понад десять років дуже гостро стоїть питання щодо необхідності проведення  ремонту великої зали районного Палацу культури. Відремонтувати об’єкт за рахунок коштів районного бюджету неможливо, адже його реконструкція вимагає чималих капіталовкладень. У 2017 році була виготовлена проектно-кошторисна документація, за якою вартість реконструкції об’єкту склала понад 11 млн грн. Того ж року були проведено часткове фінансування та виділені кошти з державного бюджету у  сумі 3 млн 900 тис. грн (на виконання ремонтних робіт та оплату послуг технічного нагляду). Попередня підрядна організація, яка виграла тендер, виконала свої роботи на суму трохи більше 600 тис. грн, але неякісно та за завищеними розцінками. Тому з нею було розірвано договір та  оголошено черговий тендер. Наразі ремонтні роботи виконує підрядна організація ТОВ “Консул”, під керівництвом директора Валерія Бондаренка, на суму 2 млн 339 тис. грн (згідно з проектом).

За ініціативи заступника голови районної ради Сергія Крилова, 9 вересня у районному Палаці культури відбулась зустріч представників влади та громадськості із очільником підрядної організації. В ході бесіди Валерій Бондаренко окреслив фронт робіт, який планується провести в межах заявленого проекту. Так, буде оновлено стіни та стелю великої зали та сцени з встановленням спеціальних блоків для акустики; проведено систему вентиляції; оновлено підлогу, замінено бокові двері. 

Для остаточного завершення необхідне матеріально-технічне оснащення, а саме: глядацькі крісла у залу, одяг для сцени, система освітлення, звукове обладнання, оновлення фасаду тощо. На це необхідне додаткове фінансування з державного бюджету. А, якщо врахувати той факт, що проектно-кошторисна документація на об’єкт розроблялася ще у 2017 році, то за цей час його вартість значно подорожчала.

Крім того, як виявилось, ву проектно-кошторисній документації не було передбачено проведення освітлення приміщення. Як зазначив Валерій Бондаренко, електропроводка була встановлена у борг, на що Сергій Крилов зауважив, що при формуванні бюджету на наступний рік в районному бюджеті будуть закладені кошти на оплату заборгованості.

За словами керівника підрядної організації, всі ремонтні роботи планують виконати вже до кінця поточного року, а новорічна ялинка красуватиметься вже в  приміщенні великої зали РПК.

В ході обговорення заступник голови райради Сергій Крилов подякував небайдужим мешканцям району за активну громадянську позицію та висловив надію, що озвучені підрядником терміни виконання робіт будуть витримані, а їх якість відповідатиме всім стандартам та вимогам. Активісти, в свою чергу, запевнили керівника підрядної організації, що він може розраховувати на їх допомогу та підтримку під час реалізації проекту.

Участь у зустрічі взяли: директор КП “Роздільнатеплокомуненерго” (в особі замовника) Віктор Бакланов та інженер з проектно-кошторисної документації підприємства Жанна Кучеренко, директор районного Палацу культури Юрій Ніколаєв та громадські активісти, яким не байдужа подальша доля РПК.

Наш кор.

 

Залиште свій коментар