Щодо переспектив розвитку Роздільнянської багатопрофільної лікарні

Начальник Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько провів робочу нараду щодо перспектив розвитку Комунального некомерційного підприємства «Роздільнянська багатопрофільна лікарня» Роздільнянської міської ради.

В засіданні взяли участь Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк, заступник голови райдержадміністрації Наталія Шличок, заступник міського голови Сергій Крилов та генеральний директор лікарні Дмитро Кущенко.

В ході наради були порушені питання стабільної роботи КНП «Роздільнянська багатопрофільна лікарня» в умовах правового режиму воєнного стану. Міський голова Валерій Шовкалюк повідомив, що незважаючи на стабілізаційні відключення електроенергії по місту, лікарня має стабільне електропостачання. Але на випадок відключення багатофункціональна лікарня має генератор та запас палива для її безперебійної роботи.

Начальником РВА було зазначено, що повномасштабна війна значно вплинула на систему охорони здоров’я, але попри всі негаразди лікарня зберегла свій кадровий потенціал та готова до подальшого розвитку.

Наприкінці наради виступив Дмитро Кущенко, який наголосив, що незважаючи на те, що за останні роки отримано сучасне медичне обладнання, лікарня досі потребує реконструкції, модернізації матеріально-технічної бази та удосконалення видів високоспеціалізованої медичної допомоги з урахуванням сучасних вимог.

Залиште свій коментар