ЩОДО БУДІВНИЦТВА ЗОШ №3 У РОЗДІЛЬНІЙ

9 червня свято останього дзвоника відбулося у ЗОШ №3 в місті Роздільна.  В урочистостях взяв участь голова Роздільнянської райдержадміністрації Сергій Приходько. Сергій Миколайович у присутності педагогічного колективу та учнів поділився радісною звісткою про укладання договору на виконання робіт з розробки проєктно-кошторисної документації об’єкту будівництва нового приміщення Роздільнянської ЗОШ №3. Вартість цих робіт складає понад мільйон гривень і фінасуватиметься з районному бюджету. Адже кожен заклад освіти на території району є важливою ланкою у системі освіти, що формує світогляд підростаючого покоління, тому потребує особливої уваги з боку органів влади.
Також голова райдержадміністрації щиро привітав випускників: «Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю та будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!»
Зауважимо, що після розробки проєктно-кошторисної документації стане відомою вартість будівництва нової будівлі ЗОШ №3 у місті Роздільна.
Джерело: Роздільнянська районна державна адміністрація

Залиште свій коментар