Що віщують зірки з 29 квітня по 5 травня

Овен (21.03-20.04)

Небажано вступати в суперечки з керівництвом. Тиждень буде сповнений сумнівів і проблем, не дозволяйте емоціям керувати вами. Не виключені зміни й в особистому житті. Вихідні обіцяють бути вдалими, якщо ви проведете їх із друзями. Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий ­ вівторок.

Телець (21.04-20.05)

Все пройде рівно й спокійно. Небажано            нервувати та дратуватися через дрібниці, тоді робота буде гарно виконуватися, і тиждень стане доволі продуктивним. Гроші водитимуться у вашому гаманці, але й витрати будуть великі. Ви можете розраховувати на підтримку друзів. Домашні справи у вихідні можуть вирішуватися надто емоційно. Дітям знадобиться ваша допомога. Сприятливий день ­ середа, несприятливий ­ субота.

Близнюки (21.05-21.06)

Ви легко блиснете талантами та креативними ідеями, усі ваші конкуренти залишаться далеко позаду. Ваші проекти виявляться затребуваними, що дозволить вам працювати з ще більшою захопленістю. Особисте життя порадує вас силою почуттів і романтикою. Сприятливий день ­ п’ятниця, несприятливий ­ середа.

Рак (22.06-22.07)

Розслабтеся і прийміть усі події такими, які вони є. Все йтиме до кращого. Зосередженість і швидкість реакції дозволять вам упоратися з поставленими завданнями. Небажано посвячувати навколишніх у свої плани. У вихідні вас може охопити творчий порив, який важливо втілити в життя одразу ж. Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий ­ четвер.

Лев (23.07-23.08)

Тиждень досить стабільний і гармонійний, але вас може охопити туга та дурний настрій. Не піддавайтеся зневірі, не ведіться на емоційні провокації. Обережніше з угодами, особливо якщо їх пропонують нові партнери. У вихідні намагайтеся не відпускати з поля зору навіть незначні дрібниці. Сприятливий день ­ п’ятниця, несприятливий ­ вівторок.

Діва (24.08-23.09)

На роботі проявіть передбачливість, нехай про ваші успіхи поки не знають товариші по службі. Ймовірні непередбачені зміни в планах, раптові зустрічі й складні переговори. Можуть бути стресові ситуації. Намагайтеся тримати емоції під контролем. У сім’ї ви знайдете той зміст, заради якого варто змінюватися, витрачатися, жити. Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий ­ п’ятниця.

Терези (24.09-23.10)

Час трохи зменшити темп. Заспокойтеся і хоч трохи відпочиньте від улюбленої роботи. Напружена праця протипоказана, намагайтеся скоротити навантаження. Ви зможете з легкістю вести переговори. Надійде багато корисної інформації, будуть вдалі ділові зустрічі. Сприятливий день ­ середа, несприятливий ­ понеділок.

Скорпіон (24.10-22.11)

Настає час високої творчої та ділової активності й зростання доходів. Викличте на допомогу свою працездатність та інтуїцію. Можлива реалізація оригінальних проектів. Ваші ділові партнери вас не підведуть, тільки не квапте події. У вихідні особисте життя принесе вам задоволення. Сприятливий день ­ четвер, несприятливий ­ вівторок.

Стрілець (23.11-21.12)

Слушна мить для змін у житті на краще. Ви відчуєте приплив свіжих думок і з новою силою візьметеся до роботи. Бажано викинути з голови старі проблеми та сконцентруватися на нових ідеях. Проявивши зібраність і терпіння, ви зможете досягти значного успіху. Прагніть до самостійності у справах. У вихідні будуть вдалими поїздки та подорожі всією сім’єю. Сприятливий день ­ п’ятниця, несприятливий ­ субота.

Козеріг (22.12-20.01)

Вам слід розслабитися та просто сумлінно виконувати свою справу. Не створюйте для себе  зайвих проблем через вашу гіпервідповідальність і надмірне прагнення контролювати геть усе. Будьте уважні у фінансових справах. Приділяйте більше уваги близьким людям.Сприятливий день ­ четвер, несприятливий ­ вівторок.

 Водолій (21.01-20.02)

Важливо налагодити взаєморозуміння з оточуючими людьми, і у вашому житті з’явиться більше комфорту й порядку. Ви здатні набрати гарний робочий темп, намагайтеся зберегти його до кінця тижня. У вихідні не варто збирати гостей.  Сприятливий день ­ середа, несприятливий ­ четвер.

 Риби (21.02-20.03)

Навколишні будуть прислухатися до вашої думки. Використовуйте лише перевірені методи. Буде не зайвим дотримуватися порад старших, не соромтеся звертатися до них за допомогою. У вихідні важливо зберегти в секреті свої та чужі таємниці.  Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий ­ п’ятниця.

 

Залиште свій коментар