Що непокоїть споживачів газу?

Не так давно до осель роздільнянців почали надходити почали надходити зразки заяв-приєднання до умов договору постачання природного газу побутовим споживачам. Це викликало у громадян певні питання і дискусії,  адже деякі положення документу не всім зрозумілі. Наш кореспондент звернувся за роз’ясненнями  до начальника Роздільнянського УЕГГ І.М. Текменжи, аби дізнатися, чи слід непокоїтися споживачам.

Ілля Миколайович прокоментував ситуацію таким чином: «На сьогодні  Постанова КМУ від 09.12.1999  року № 2246 «Про затвердження правил надання населенню послуг з газопостачання» визнана такою, що втратила чинність. Відносини між побутовим споживачем та оператором газорозподільної  системи відтепер визначаються Кодексом газорозподільних та  газопостачальних систем. У зв’язку з цим розроблена заява-приєднання для споживачів газу, аби врахувати нові законодавчі вимоги, екземпляр якої, власне, і отримують громадяни. Вони мають з нею ознайомитися, заповнити і передати нам через контролера, надіслати поштою або вкласти заяву у скриньку, яка спеціально встановлена у приміщенні територіальної абонслужби споживача. Це необхідно зробити, аби надалі не виникало непорозумінь.

Споживачів у Роздільнянському УЕГГ близько 20 тисяч, тому ще не всі отримали дані заяви-приєднання. Однак, можна звернутися до нашої служби, де, за необхідності, їх роздрукують. Ще відзначу, що громадян, зокрема, непокоять планові показники споживання газу за минулий рік, вказані у цих заявах. Але це, насамперед, вказано для комунально-побутових підприємств. Пересічних громадян ці показники стосуються лише у випадку, коли вони залишаються без лічильника. 

Робота щодо підписання заяв-приєднання наразі тільки-но ведеться.  Вони укладаються в односторонньому порядку, тому не варто непокоїтися, що у споживача не залишається на руках власного зразка.  Законодавством  визначено таку форму. У разі виникнення додаткових запитань телефонуйте – 3-21-60,  де нададуть консультацію. Крім того, інструкції щодо інформування населення надані контролерам Роздільнянського УЕГГ, тож звертатися можна і до них.

Сподіваюся, що роздільнянські споживачі з розумінням поставляться до ситуації і не зволікатимуть з даним питанням».

 

Залиште свій коментар