Сформовано склад Громадської ради

20 ЛИПНЯ за участю представників інститутів громадянського суспільства району відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Роздільнянській райдержадміністрації на 2021-2023 роки.

          Громадська рада при райдержадміністрації – консультативно-дорадчий орган, основними завданнями якого є створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами , здійснення контролю за дыяльныстю райдержадміністрації та забезпечення відкритості та прозорості її діяльності.

         У визначений законодавством термін (від ред. – заздалегідь, про початок створення громадської ради всіх охочих бути її членом було повідомлено через засоби масової інформації) ініціативна група з підготовки установчих зборів здійснювала прийом документів, на основі яких до списку учасників установчих зборів було включено 9 уповноважених представників громадських організацій району. Участь у зборах брали члени ветеранських, профспілкових організацій тощо. Були присутні також представники районної державної адміністрації.

         Розпочали установчі збори голова ініціативної групи Валентина Бондаренко та секретар Ольга Ладунська-Амонс, звітувавши про проведену роботу. Обговоривши організаційні моменти, члени установчих зборів одностайно проголосували за включення до складу Громадської ради при районній державній адміністрації всіх 9 представників інститутів громадянського суспільства, які подали всі необхідні документи на установчі збори. Відтепер повноваження та діяльність Громадської ради розповсюджується на укрупнений Роздільнянський район, включаючи і колишній Великомихайлівський та Захарівський райони. На жаль, від представників інститутів громадянського суспільства зазначених територій не надійшло жодної заяви, тому їх до складу консультативного органу включено не було.

          На зборах також було обрано голову громадської ради, нею стала Валентина Бондаренко – голова Роздільнянської районної громадської організації Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» та секретаря ради, завідувачку сектора інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації Ольгу ЛадунськуАмонс.

         Привітати новостворену громадську раду завітав голова райдержадміністрації Сергій Приходько, зауваживши, що сподівається на конструктивну та плідну роботу, яка має стати дієвим містком між владою району і роздільнянцями.

         Новообрані члени консультативного органу при райдержадміністрації обговорили низку нагальних питань сьогодення, зокрема, й щодо відзначення 30-ї річниці Незалежності України на теренах Роздільнянського району.

Склад Громадської Ради:

БАЛУХАТИЙ Михайло Іванович, Громадська організація «Роздільнянська районна організація ветеранів органів внутрішніх справ України» (за згодою);

БОНДАРЕНКО Валентина Миколаївна,  Роздільнянська районна громадська організація Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» (за згодою);

ВАСИЛЕНКО Володимир Миколайович, Громадська організація «Громада Роздільнянщини» (за згодою);

ЖАБОРЮК Валентина Володимирівна, Роздільнянська районна організація ветеранів Одеської області (за згодою);

ЗАМІТАЙЛО Володимир Макарович, Роздільнянська районна організація профспілки працівників освіти і науки України (за згодою);

МАЩУК Георгій Миколайович, Роздільнянський районний курінь Міжнародної громадської організації «Міжнародний комітет Всеукраїнського козацтва» (за згодою);

ПОТОЧНИЙ Микола Михайлович, Громадська організація «Комітет ветеранів війни в Афганістані Роздільнянського району Одеської області» (за згодою);

СИДОРЕНКО Валентина Григорівна, Роздільнянська районна організація осіб з інвалідністю (за згодою);

СЮМАК Тетяна Іванівна Роздільнянська районна профспілкова організація працівників агропромислового комплексу (за згодою).

Залиште свій коментар