Сесія райради: про медицину, освіту і наболіле

7 квітня, у світле свято Благовіщення, депутати Роздільнянської районної ради зібралися на пленарне засідання 18 чергової сесії, яке вів голова райради Фелікс Сігал. Всього прибуло на сесію 24 депутати, порядок денний нараховував 50 питань, значна частина з яких стосувалася звітів районної ради, правоохоронних органів, комунальних підприємств, договорів оренди, затвердження статутів комунальних закладів у новій редакції, внесення змін та доповнень до бюджету та районних програм тощо.

Серед важливих, ухвалених для громади району рішень, зокрема, є рішення про відновлення відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги на базі комунального закладу “Роздільнянська центральна районна лікарня” та про районну Програму підтримки та розвитку закладів охорони здоров᾽я Роздільнянського району та створення на їх базі багатопрофільного медичного центру на 2017 – 2019 роки. Також депутати затвердили Положення про порядок використання шкільних автобусів. В ньому передбачено, окрім регулярних маршрутів, використання шкільних автобусів і для здійснення нерегулярних перевезень дітей, педагогів, що затверджується наказом директора КУСВТГРР “Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти” та забезпечується необхідною документацією керівником відповідного навчального закладу (шляховий лист, наказ про затвердження складу делегації, інстурктажі тощо).
В ході сесії була надана згода на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району від Роздільнянської районної організації ветеранів органів внутрішніх справ експонатів, історичних документів та іншого майна. Про доцільність даного рішення колег поінформував депутат райради Микола Палій.

Підтримали роздільнянські обранці і два звернення від депутатів Роздільнянської районної ради. Перше – до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо виключення депутатів сільських, селищних, міських, районних рад та рад об᾽єднаних територіальних громад з переліку суб᾽єктів обов᾽язкового електронного щорічного декларування. Друге – до Президента України Порошенка П.О. щодо накладання мораторію на постанову НКРЕКП від 28 березня 2017 року про щомісячну абонентську плату за природний газ.

Сесія тривала близько двох годин. Наостанок з інформацією про роботу Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги виступив його керівник Вадим Твердохліб.

Детальніше на сторінках газети “Вперед”.

 

Залиште свій коментар