Серпнева конференція освітян Роздільнянщини

В актовій залі школи-гімназії № 1 м. Роздільна відбулася щорічна серпнева конференція освітян Роздільнянщини, що проходила під гаслом “Лише той учитель, хто живе так, як навчає” (Г.В. Сковорода). Учасники обговорили низку питань щодо стану справ у навчальниї закладах району, висловили своє бачення стосовно існуючих проблем та способів їхнього розв’язання.

Робота конференції розпочалась під звучання Державного Гімну України. На початку заходу відбулось покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку та до меморіальної дошки Сергія Іщенку, бійцю, який загинув у боротьбі за суверенну та неподільну Україну. Пам’ять загиблих у зоні АТО військовослужбовців вшанували хвилиною мовчання.

Як і щороку, особливо урочистим було привітання молодих спеціалістів – вчителів, які цього року лише стають на освітянську стежину. А їх цього року відносно небагато – чотири молоді гарні вчительки, яким були вручені трудові крижки та символічні подаруночки. Зі словами вітань до молодих спеціалістів звернулась директор ЗОШ с. Степанівка М.П. Загребельна.

Марія Паліївна побажала юним колегам впевнено йти до своєї мети, всіляких гараздів у трудовій діяльності, яка почнеться вже 1 вересня.

Від імені наймолодших освітян виступила випускниця Білгород-Дністровського педагогічного училища, вчителька фізичної культури ЗОШ с. Степанівка О.С. Козорєз, із хвилюючого виступу якої стало зрозуміло, що наші діти – у надійних руках.

Серпнева конференція освітян, Роздільна
Церемонія нагородження педагогів

Традиційно, офіційна частина конференції розпочалася з доповіді т.в.о. начальника відділу освіти Н.В. Красножон «Про підсумки розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти у 2015-2016 навчальному році та завдання на 2016-2017 навчальний рік» (від ред. – з даним звітом можна ознайомитись у газеті «Вперед» № 64 від 27 серпня 2016 року).

Далі були чисельні доповіді від представників освітніх закладів району, в яких, крім безпосередніх звітів, лунали слова вітань із наступаючим 1 Вересня та пройдешніми загальнонаціональними святами.

Наш кор.

 

Залиште свій коментар