Сергій ПРИХОДЬКО: про наслідки посухи, ремонт доріг та про завершення 2019-2020 навчального року в умовах карантину

Дорогі роздільнянці!

Цей тиждень видався напрочуд насиченим, було проведено дві серйозні оперативні наради  щодо надзвичайної ситуації, яка сталася через зимово-весняну посуху. Сільгоспвиробники Роздільнянського району зазнали значних збитків: де частково, де в цілому на полях району загинули врожаї.

Цю складну ситуацію обговорили з представниками аграрного сектору Роздільнянщини на робочій зустрічі 27 травня. Їх занепокоєння та необхідність у підтримці з боку влади цілком зрозумілі та обґрунтовані. Тому, вже наступного дня було скликано оперативну нараду з головами сільрад щодо можливого зменшення плати за оренду землі. Керівники органів місцевого самоврядування, зі свого боку, зазначили, що це може негативно вплинути на бюджети громад та призвести до  перебоїв у роботі об’єктів соціальної сфери. Переконаний, що лише завдяки індивідуальному підходу в кожній місцевій раді можна буде  досягти компромісу між органами місцевого самоврядування та аграріями.

Водночас, районна державна адміністрація всебічно сприяє вирішенню даного питання на вищих рівнях, для залучення державної підтримки наших сільгосптоваровиробників.

Крім того, цього тижня я здійснив чергову робочу поїздку на ділянку дороги Роздільна-Сухе, де триває дрібний поточний ремонт, який здійснює підрядна організація ТОВ «Меркурій». На сьогодні вже видно позитивні зміни, і найближчим часом дорога стане проїзною. Хочу подякувати керівництву та депутатському корпусу Старостинської  сільської ради, які сприяли виділенню 400 тисяч гривень на ремонт дороги (в рамках співфінансування).

Однією з не менш важливих подій цього тижня мав би стати останній дзвоник в  навчальних закладах району. Свято, яке поєднує учнів, педагогів, батьків та всіх нас, бо, гадаю, кожен пам’ятає рідну школу, в якій пізнавав світ знань. На жаль, навчальний процес в закладах освіти був призупинений у зв’язку із загрозою поширення СОVІD-19 та введенням карантину в Україні.

Хочу привітати та подякувати педагогічним колективам і батькам учнів Роздільнянщини за проведену організовану роботу з дистанційного навчання. Розумію, що над повноцінним забезпеченням такої форми освітнього процесу владі ще потрібно працювати, аби підготувати кращі умови. Але в цей непростий час спільно робота всіх учасників в дистанційному режимі була необхідна і важлива, з чим навчальні заклади, батьки та учні справилися.

Тож, мої щирі вітання зі святом останнього дзвоника. Випускникам Роздільнянщини бажаю успішної життєвої дороги, а учням  – зустрітися 1 вересня в стінах рідного навчального закладу за звичним графіком навчання, а також гарних та яскравих на приємні враження канікул.

Бережіть себе та будьте здорові!

Залиште свій коментар