Сергій Гриневецький провів робочу нараду з питань розвитку Роздільнянського району

Голова Одеської ОДА провів робочу нараду з питань розвитку Роздільнянського району
Голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький розпочав серію нарад з представниками громад і районів, для відпрацювання програм щодо перспектив розвитку саме районних центрів. Перша така відбулась сьогодні з представниками Роздільнянського району.
«Практика і досвід роботи показують, що саме в районному центрі формується так зване ядро інтелігенції, і саме там формується кадровий потенціал. Останній рік роботи і аналіз подій показують, як у нас в області триває формування нової адміністративно-територіальної одиниці в кожному районі. На жаль, в декотрих не має навіть стратегії розвитку. І відповідно розвиток району, міста, села чи селища відбувається хаотично, без будь-яких середньострокових перспектив. Ми вже рік живемо з новими укрупненими районами, проте багато людей на місцях й досі не розуміють сенс цього та вплив на повсякденне життя. То ж наше завдання спільно відпрацювати план реалізації важливих проєктів для розвитку саме Роздільної, як центру нового району» – зазначив голова Одеської ОДА.
Сергій Гриневецький торкнувся питань розвитку дорожньої інфраструктури та залучення інвестицій задля будівництва нових підприємств. Звернув увагу керівник області і на чіткий контроль, з боку районної влади, реалізації програми Президента «Велике Будівництво» в рамках якої, у 2022 році зокрема, збудують сучасний спортивний комплекс в селі Кошари Роздільнянського району.
«Маємо принципову домовленість з «Укрзалізницею» про те, що вони розпочинають в цьому році реконструкцію станції «Роздільна-Сортувальна». Це серйозні за своїм об’ємом роботи, це – робочі місця, це – сучасні технології, це – обробка вантажів. У нас є проєкт з розбудови дорожньої інфраструктури – «Кошари – Березівка – Роздільна», в обхід Роздільної, але я переконаний, що нам варто визначити й перспективу іншого напрямку «Знам’янка – Кошари» і обов’язково запроектувати цю дорогу для того аби з Київської траси вантажопотік направити сюди і розвантажили Одесу. Важливою є і траса «Єреміївка – Роздільна» – сказав голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.
Окрім цього, в рамках наради обговорено проєкт від німецької компанії щодо відкриття сміттєпереробного заводу на території Роздільнянської громади, який працюватиме за передовими технологіями в галузі переробки відходів і альтернативної відновлюваної енергетики.
Джерело: Роздільнянська РДА (за матеріалами ОДА)

Залиште свій коментар