СБУ викрила злочинців, які хотіли підкупити співробітників Служби і отримати дозвіл на «легалізацію» іноземців в Україні

Співробітники СБУ затримали зловмисників, які пропонували їм хабар за «легалізацію» іноземців в Україні. За минулий тиждень викрито одразу два факти, коли службовців СБУ хотіли підкупити і залучити до незаконних схем. Утім, в обох випадках співробітники СБУ відмовилися від хабарів, а «підкупників» затримано.
Перший випадок стався на Житомирщині. Громадянин іншої держави, 1962 року народження, звернувся до місцевого співробітника СБУ із пропозицією організувати злочинну схему.
Зловмисник обіцяв систематично давати правоохоронцю неправомірну вигоду за допомогу. А саме за «не перешкоджання з боку СБУ в отриманні іноземцями в УДМСУ в Житомирській області посвідок на проживання в Україні». За кожного «легалізованого» іноземця співробітнику СБУ пропонували $200.
Співробітник СБУ повідомив про спробу підкупу ГУ ВБ СБУ, що дозволило затримати зловмисника на гарячому під час передачі неправомірної вигоди у розмірі $1 тис.
Друга спроба підкупу співробітника СБУ відбулася в Одеській області. Громадянин України 1975 року народження пропонував хабар за допомогу в отриманні українського громадянства іноземцями. А саме, щоб співробітник СБУ допоміг отримати довідку для іноземців, яка є передумовою набуття громадянства України.
Службовець СБУ повідомив про спробу підкупу ГУ ВБ СБУ, що дозволило затримати зловмисника на гарячому під час передачі неправомірної вигоди у розмірі $1,8 тис.
Заходи із викриття зловмисника проводило ГУ ВБ СБУ спільно з СВ ГУ НП в Одеській області під процесуальним керівництвом Одеської обласної прокуратури.
Джерело: Управління СБ України в Одеській області

Залиште свій коментар