СБУ викрила схему розкрадання COVID-них коштів чиновниками на Одещині

Проводячи комплексні заходи із запобігання та нейтралізації системних загроз у сфері охорони здоров’я громадян України, співробітники Служби безпеки України викрили чиновників Одещини на розкраданні коштів, виділених на боротьбу з пандемією коронавірусу COVID-19.
Посадовці відділу охорони здоров’я Чорноморської міської ради привласнили майже 30% коштів, виділених на закупівлю медичного спецодягу.
Як встановило слідство, колишня начальниця відділу охорони здоров’я однієї з міськрад області уклала у березні 2020 року з місцевою комерційною структурою договір на придбання ламінованих комбінезонів та бахіл на загальну суму 1 335 000 гривень.
За результатами ініційованої СБУ товарознавчої експертизи, закупівельна вартість цієї продукції завищена майже в півтора рази. Таким чином, збитки державі у цій оборудці становлять 350 тис. грн.
Наразі колишній начальниці відділу охорони здоров’я повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 191 (розтрата майна у великих розмірах) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу.
Триває слідство для виявлення та притягнення до відповідальності усіх, причетних до протиправної схеми, осіб.
Викриття незаконної діяльності здійснювали співробітники УСБУ в Одеській області спільно зі слідчими Нацполіції за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Управління СБ України в Одеській області

Залиште свій коментар