Рятувальники здали заліки зі службової підготовки та підтвердили свій професіоналізм

У 5-му ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області рятувальники здали заліки зі службової підготовки та підтвердили свій професіоналізм

9 червня 2020 року у м. Роздільна у 5-му державному пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Одеській відбулася здача диференційних заліків зі службової підготовки за 2019-2020 навчальний рік.

У заході взяли участь офіцери пожежно-рятувальних підрозділів 5-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області: Березівського, Великомихайлівського, Іванівського, Захарівського Роздільнянського, Миколаївського та Ширяївського районів.

З початку начальник  5-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області полковник служби цивільного захисту –  Олександр Яровий провів стройовий огляд особового складу пожежно-рятувальних підрозділів 5-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області. Під час перевірки зовнішнього вигляду рятувальників були виявлені недоліки та зауваження на які були відведені терміни на їх усунення.

Далі співробітники пожежно-рятувальних підрозділів 5-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області провели здачу заліків із загально-фізичної підготовки – підтягування (віджимання) на перекладині, біг на місцевому стадіоні на дистанцію – 100 та 1000 метрів.

В актовій залі було проведено письмове теоретичне тестування на знання нормативно-правових документів, оперативно-рятувальної служби та дій під час гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій.

Загалом рятувальники 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області  укотре підтвердили свою професійність і готовність до оперативного виконання поставлених завдань, здавши заліки із загальної фізичної та теоретичної підготовки, що тривала протягом навчального року.

                                                 Сергій ШМОРГАЛ,

                                                    Роздільнянський міськрайонний відділ

                                           ГУ ДСНС України в Одеській області

 

 

Залиште свій коментар