Рятувальники провели профілактичний рейд серед місцевого населення

25 серпня 2020 року Роздільнянські рятувальники провели рейд серед місцевого населення та в котре нагадали основні правила пожежної безпеки, які повинен знати кожен, а саме:

Основні правила евакуації при пожежі, які повинен знати кожен:

  1. Не потрібно панікувати. Натомість варто взяти себе в руки, бути пильними та уважними, щоб діяти послідовно.
  2. При перших ознаках пожежі відразу ж викликайте пожежно-рятувальний підрозділ за номером 101. При цьому назвіть точну адресу об’єкта, вкажіть кількість поверхів будинку, місце виникнення пожежі, наявність і кількість людей, а також повідомте своє прізвище.
  3. При пожежі використовуйте найпростіші засоби захисту органів дихання від чадного газу: потрібно змочити водою одяг або ватно-марлеві пов’язки і прикрити ними ніс і рот.
  4. Вжити (за можливості) заходів до евакуації людей, гасіння пожежі та збереження матеріальних цінностей.

Якщо полум’я відріже шлях до виходу:

  1. Підіть в найбільш віддалену від вогню кімнату, щільно зачиніть за собою всі двері. Відчиніть вікно (не робіть цього, якщо в кімнаті вже щось горить) або вийдіть на балкон і постарайтеся привернути увагу людей криками про допомогу.
  2. При можливості затуліть щілини між підлогою і дверима мокрою тканиною, вимкніть електроенергію і перекрийте газ.
  3. Якщо приміщення заповниться димом, дихайте через вологу тканину. Перевірте, чи щільно зачинені двері, і висуньтеся у відчинене вікно. Якщо доступу до нього немає або через вікно валить потік диму, тримайтеся якомога ближче до підлоги, адже шкідливі продукти горіння скупчуються на рівні нашого зросту і вище.
  4. Під час пожежі не можна користуватися ліфтом. У таких ситуаціях електроенергія, як правило, відключається в першу чергу. Спускайтеся тільки сходами.

Бережіть себе та оточуючих від пожежі!

 

Роздільнянський МРВ

ГУ ДСНС України в Одеській області

Залиште свій коментар