Рятувальники провели День цивільного захисту для молоді

З нагоди Міжнародного дня молоді рятувальники, спільно з командою Дружин юних рятувальників-пожежних, провели День цивільного захисту для мешканців міста Роздільна. На площі перед районним Палацом культури було розгорнуто кілька локацій з використанням пожежно-рятувальної техніки та пожежно-технічного обладнання.
Спочатку, учасники заходу відвідували мобільний навчально-консультаційний пункт, де отримували вкрай важливу інформації з питань особистої безпеки:
– дії при повітряній тривозі, радіаційній та хімічній загрозі;
– порядок застосування засобів індивідуального і колективного захисту;
– як вберегтись від небезпек воєнного характеру при обстрілах, руйнуваннях, пожежах;
– мінна безпека та інше.
На молодь чекала цікава і запальна пожежна естафета, де юнаки і дівчата змагались на швидкість і правильність розгортання пожежної лінії для гасіння умовної пожежі. Надалі, діти відпрацювали навички користування переносним вогнегасником, а найбільш кмітливі прийняли участь у творчих конкурсах інтелектуальної вікторини.
На завершення заходу усі дорослі і діти підтримали танцювальну руханку з питань безпеки, у виконанні команди юних пожежних-рятувальників Роздільнянського міського ліцею №1.
Пізнавальний захід пройшов цікаво і емоційно. За його підсумками, переможці конкурсів були нагороджені призами та подарунковими сертифікатами від спонсорів, а
усі учасники отримали профілактичні пам’ятки, листівки, буклети, корисні знання і навички з актуальних питань безпеки життєдіяльності.
На зображенні може бути: 5 людей, дитина та текст
На зображенні може бути: 3 людини та текст
На зображенні може бути: 17 людей
Джерело:  Роздільнянське РУ Головного управління ДСНС України в Одеській області

Залиште свій коментар