Роз’яснення щодо формування платіжок за електроенергію

Шановні клієнти ТОВ «Одеська Обласна Енергопостачальна компанія»!

Відтепер клієнти ТОВ «ООЕК» можуть заздалегідь планувати платежі за електроенергію завдяки очікуваному споживанню у поточному місяці. Чудова нагода для тих, хто не має змоги постійно слідкувати за датами внесення показів лічильника, та очікувати на перерахунки у разі несвоєчасної передачі відомостей про обсяги споживання.

До звичайних рахунків, які щомісяця отримують клієнти ТОВ «ООЕК», окрім суми за фактичне споживання, додається рядок, у якому зазначена сума за очікуване споживання у поточному місяці.

Очікуваний платіж за поточний місяць обчислюється на підставі відомостей про споживання у минулому місяці, та є лише рекомендованим до сплати.

Рекомендований до сплати платіж дорівнює сумі величин: за фактичне споживання у минулому місяці та за очікуване споживання у поточному місяці.

Наголошуємо, що клієнт самостійно обирає: оплачувати чи не оплачувати рекомендовану суму.

Рекомендовані платежі – це звична практика у багатьох європейських країнах. У такої форми розрахунків багато переваг. Після оплати фактичної суми за минулий та очікуваної за поточний місяць, клієнт отримує можливість більш комфортно планувати витрати на електроенергію. З’являється можливість заздалегідь сплачувати за світло на час відпустки або відрядження, та не витрачати час на розрахунки щомісяця.

Окрім того, ви вже заздалегідь можете слідкувати за споживанням, та дотримуватись саме тих обсягів за які сплатили, чи навіть заощаджувати, та сплачувати менше надалі.

Коригування платежів після надання відомостей про фактичне споживання у наступному місяці здійснюється автоматично та буде відображатись інформація про необхідність доплати або наявність переплати на вашому рахунку.

За тим, як відбувається нарахування, клієнт має змогу слідкувати у власному кабінеті на нашому сайті https://ooek.od.ua/profile/

Джерело: ТОВ «Одеська Обласна Енергопостачальна Компанія»

Залиште свій коментар