Розпочато роботу  Фонду соціального  страхування

Розпочату робото  Фонду соціального  страхування, який   в  повній мірі   забезпечує виконання  усіх  завдань  та функцій.

 Фонд соціального  страхування  України  створено відповідно до закону України «Про  загальнообов’язкове державне соціальне страхування»  шляхом  злиття Фонду соціального  страхування  від  нещасного  випадку  на виробництві  та  професійних  захворювань України  та Фонду  соціального страхування  з тимчасової  втрати  працездатності.

Відповідно  до постанови Виконавчої  дирекції  фонду м. Київ  від 24 травня  2017 року

 №32  з 01 серпня 2017 року утворено Роздільнянське відділення Управління виконавчої дирекції фонду  соціального страхування України в Одеській області“,  яке  розташовано за  адресою  вул. Європейська ,46.  За  інформацією  звертатися  за тефонами : 31500; 50043. Відділ по роботі з роботодавцями (тимчасова  втрата працездатності)  знаходиться (тимчасово)  за адресою вул  К.Маркса,19. По  заявкам  на лікарняні звертатися  – 50042.

Відповідно  до наказуУправління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України  в Одеській  області  №15-К від 10.07.2017 року  – на посаду начальника  Роздільнянського відділення Управління виконавчої дирекції фонду  соціального страхування України в Одеській області  призначено Доценко Володимира Анатолійовича.

 Фонд соціального  страхування України – державний цільовий фонд, який здійснює керівництво та управління  загальнообов’язковим  державним соціальним страхуванням в Україні  від нещасного випадку,  у  зв’язку  з тимчасовою  втратою  працездатності  та  медичним  страхуванням,  провадить  акумуляцію  страхових  внесків, контроль  за використанням коштів, забезпечує фінансування  виплат  за цими  видами  загальнообов’язкового державного соціального державного  страхування  та здійснює  інші  функції згідно  із  затвердженим  статутом.

  Фонд є некомерційною самоврядною організацією, що діє на підставі статуту, який затверджується його правлінням.  Кошти фонду, в  основному,  формуються  за рахунок  страхових  внесків  страхувальників  та  застрахованих  осіб.  Кошти Фонду  використовуються на: виплату матеріального забезпечення, страхових  виплат  та надання  соціальних послуг,  фінансування  заходів  з  профілактики  страхових  випадків; фінансування витрат  на утримання  та забезпечення  діяльності  Фонду,  розвиток  та функціонування інформаційно- аналітичних  систем Фонду.

Начальник  Роздільнянського відділення

Управління виконавчої дирекції фонду

соціального страхування України в Одеській області                       В.А.Доценко

Залиште свій коментар