У Роздільнянському районі вручено перший “бебі-бокс”

Як ми вже повідомляли на сторінках районної газети, з 1 вересня українським породіллям видаватимуться так звані «пакунки малюка». Складається такий пакунок з дитячих речей, які необхідні в перші місяці після народження малюка: пелюшки, підгузки, засоби дитячої гігієни, одяг, іграшки, посібники з порадами для батьків тощо. Сам «бебі-бокс» вміщує маленький матрасик і може слугувати переносним ліжечком для новонародженого.

Видача «пакунків малюка» розпочалась і в нашому районі. Роздільнянка Олена Плотнік, яка на початку вересня прибула з пологового будинку з новонародженим синочком Платоном, вже отримала такий «бебі-бокс». Вручила його заступник голови райдержадміністрації Н.І. Тарнавська. Молода мати залишилась задоволена вмістом пакунку та якістю дитячих речей, що стануть у нагоді в повсякденному житті маляти.

Як пояснила начальник управління соціального захисту населення РДА Л.В. Знахарук, надання допомоги “пакунок малюка”, його доставка до пологових будинків здійснюється згідно з Меморандумом про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Управлінням ООН з обслуговування проектів і Дитячим фондом ООН у сфері соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства.

 

Залиште свій коментар