Роздільнянський вогник для людей з інвалідністю

Щороку третього  грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.


У Роздільнянському Палаці культури у теплій душевній атмосфері пройшов, як зазначила ведуча Марина Павлюченко, тематичний вогник «Мелодія любові і добра». У великій залі зібралися люди з обмеженими фізичними можливостями та почесні гості: голова Одеського регіонального осередку ГО «ВО Союз осіб з інвалідністю України» Надія Лєнц,

Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк, заступник міського голови Сергій Крилов, заступник голови Роздільнянської РВА Вадим Ковальський, депутати Одеської обласної ради від політичної партії “Європейська солідарність” Михайло Шмушкович, Февзі Мамутов та інші.
Захід пройшов у приємній та теплій душі атмосфері, де лунали слова підтримки та подяки, вітання і подарунки, були квіти і короваї на українських рушниках, пісні у виконанні НХК «Ветеран».

Далі буде…

Наш кор.

Залиште свій коментар