РОЗДІЛЬНЯНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ПОВЕРНУТО 29 ГА ЗЕМЕЛЬ

За втручання прокурорів Роздільнянської окружної прокуратури  Роздільнянській територіальній громаді повернуто земельну ділянку площею 29 га вартістю 125 млн гривень.

З’ясовано, що зазначену землю для будівництва та обслуговування об’єктів енергетичної інфраструктури, які виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії, товариство набуло в оренду на підставі договору оренди, укладеного з Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській області.

Однак, суб’єктом господарювання умови договору в частині повноти і своєчасності внесення орендної плати не виконувалися та земельна ділянка за цільовим призначенням не використовувалася.

Таким чином, орендарем порушено майнові інтереси держави, а також інтереси у сфері охорони та використання землі як основного національного багатства, на яке право власності Українського народу закріплене у Конституції України.

Рішенням Господарського суду Одеської області задоволено позовні вимоги прокуратури, а саме розірвано договір оренди, повернуто земельну ділянку та скасовано держреєстрацію права оренди, а також стягнуто з товариства близько 1,5 млн грн заборгованості з орендної плати за землю.

Прокуратура Роздільнянської окружної прокуратури при Роздільнянській територіальній громаді

Залиште свій коментар