Роздільнянський РТЦК та СП повідомляє

Роздільнянський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки повідомляє:

24.02.2022 р. всупереч вимогам Статуту Організації Об’єднаних Націй, Російська Федерація здійснила акт агресії проти України.
Указом Президента України від 24.02.2022 р. № 64/2022 в Україні введено воєнний стан. Законом України від 24.02.2022 р.  №2102-ІХ – затверджено даний Указ Президента України.
Указом Президента України від 24.02.2022 р. №70/2022 в Україні оголошено загальну мобілізацію.
На підставі вищесказаного та згідно з пунктом 10 статті 1 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та пунктом 1 статті 22 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” Роздільнянським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки ПРОВОДИТЬСЯ ОПОВІЩЕННЯ військовозобов’язаних громадян Роздільнянського району з метою уточнення їх військово-облікових даних та проходження ними військово-лікарської комісії для визначення придатності до військової служби.
Вище зазначені заходи проводяться з метою підтримання обороноздатності України та захисту її від збройної агресії російської федерації.
Згідно з законодавством України кожний військовозобов’язаний громадянин після оголошення загальної мобілізації має звернутися до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання для уточнення своїх військово-облікових даних.
Облікові дані кожного військовозобов’язаного будуть розглянуті окремо та буде визначено його спроможність виконувати бойові завдання, його можливий вклад у справу обороноздатності держави, щоб і у подальшому уникнути великих втрат особового складу під час бойових дій та відсічи збройної агресії російської федерації проти українського народу.
Слава Україні!
Героям слава!
Джерело: Роздільнянський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Залиште свій коментар