Роздільнянський легкоатлет виборов бронзу на Чемпіонаті України

Нещодавно у Києві проходив Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства за участю юнаків та дівчат 2002 року народження і молодше. Вихованець Роздільнянської ДЮСШ Денис Коваленко проявив себе найкращим чином. Результати  55,1 секунди на 200 метрів принесли у підсумку 1291 очко та бронзову нагороду.

Ще в ранньому віці учень Роздільнянської НВК «школа-гімназія» №1 почав робити перші кроки у футболі у тренера-викладача Роздільнянської ДЮСШ Віктора Івановича Щура. Промайнули роки. У 14 років він – неодноразовий переможець районних та обласних змагань у складі своїх команд.

Паралельно з футболом останні 3 роки Денис займався також легкою атлетикою. Природа щедро одарила його талантом. Тонкий, стрункий він був серед своїх однолітків найшвидшим, найвитривалішим. Те, що другі досягали великою працею Денис отримував з легкістю.

У минулому році потрапивши на спортивно-оздоровчі збори у місто Дніпро Денис Коваленко викликав інтерес до себе з боку місцевих тренерів з легкої атлетики. Йому запропонували належні умови для занять та навчання в училищі фізичної культури (УФК).

Сподіваємося, що цей успіх – тільки перший крок до найвищих спортивних досягнень.

Михайло ДЕЛІ,

вчитель фізичної культури Роздільнянської НВК «школа-гімназія» №1, тренер-викладач з легкої атлетики Роздільнянської ДЮСШ

Залиште свій коментар