Роздільнянський багатопрофільний лікувальний заклад очолив Вадим Гудима

Колективу КНП «Роздільнянська багатопрофільна лікарня» 25 липня представили нового керівника.

Про це повідомила міська рада.⠀ 

Зазначається, що міський голова Валерій Шовкалюк з цією місією відвідав лікарню та сповістив медичний персонал, що генеральним директором цього медичного закладу став Вадим Гудима.

«Міський голова наголосив на важливості забезпечення якісних медичних послуг для населення та висловив сподівання, що новий керівник спрямує всі зусилля на втілення у життя планів, спрямованих на покращення медичного обслуговування громади», – інформує орган місцевого самоврядування в м. Роздільна.

Також голова Роздільнянської громади В. Шовкалюк перевірив хід ремонтних робіт в інсультному відділенні лікарні. Варто сказати, що на ремонт цього відділення з місцевого бюджету виділено понад два мільйони гривень.

Раніше повідомлялося, що 25 липня голова облдержадміністрації Олег Кіпер з нагоди професійного свята медичних працівників нагородив понад 50 медиків регіону почесними відзнаками «За оборону України», також медпрацівники отримали грамоти, подяки та цінні подарунки від обласної державної адміністрації, обласної ради та мерії Одеси.

До речі, генеральний директор лікарні з Роздільної В. Гудима сьогодні був нагородженим почесною грамотою ОДА.

Джерело: Укрнет

Залиште свій коментар