Роздільнянські тенісисти – переможці обласних змагань

Нещодавно у спортивній залі Роздільнянської ДЮСШ відбулись обласні особисто-командні змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат у чотирьох вікових категоріях: 2003-2004, 2005-2006, 2007-2008, 2009 років народження та молодше.

Для участі в обласних змаганнях з’їхались команди: СК «Сергіївка» Білгород-Дністровського району, ДЮСШ м. Арциз, ДЮСШ Великомихайлівського району, ДЮСШ смт Окни та ДЮСШ м. Роздільна. До складу команди входило вісім учасників.

Склад роздільнянської команди був укомплектований із спортсменів, які вже були неодноразовими чемпіонами та призерами обласних змагань. Такий же злагоджений командний склад із призерів та чемпіонів привезли із Білгород-Дністровського району СК «Сергіївка». Ця команда вважається однією з найсильніших команд в Одеській області: десятки років вони є переможцями всіх командних турнірів та інших змагань. Тренер СК «Сергіївка» Олександр Буберенко вважається здібним та іменитим спортсменом. Нашу тенісисти мали можливість вдруге зустрітись з командою цього клубу. Минулого 2018 року ми здобули друге місце, а вони були першими у командному заліку.

Цього разу на змаганнях ми випередили команду СК «Сергіївка» на три очки та зайняли перше місце. Наші гравці у настільний теніс здобули п’ять перших, два других та одне четверте місце. За найвищими зайнятими місцями ми набрали 13 очок, а команда СК «Сергіївка» – 16. Третє місце здобули спортсмени Великомихайлівської ДЮСШ. Усі переможці були нагороджені грамотами, медалями, а команди кубками за І, ІІ та ІІІ місце.

Ми запитали у тренера-викладача роздільнянської команди Г.С. Новаченка: «Ви перемогли в обласних змаганнях із настільного тенісу всі спортивні клуби в Одеській області, а що далі?». Відповідь була така: «Я ставлю за мету і завдання зібрати юнаків та дівчат із м. Одеса, м. Ізмаїл, м. Іллічівськ, які займаються у клубах та спортивних школах. Це буде друга і головна мета моєї роботи на третій рік. Далі будемо запрошувати збірні команди областей України. В своїх досягненнях я не один. Мені допомагають батьки і дорослі спортсмени. Велику турботу і відповідальність несе дирекція Роздільнянської ДЮСШ, від директора до працівника. Я відчуваю з ними перемогу та успіх!».

Наш кор.

Залиште свій коментар