Роздільнянські правоохоронці застерігають громадян від шахрайської схеми, пов’язаної з придбанням та продажем товарів в Інтернеті

Про неї до територіального підрозділу поліції сповістили вже кілька жителів району.

Одні громадяни замовили в соцмережі товар і перерахували за нього повну плату, а інші – отримали замовлення і доставили покупцям, але при зустрічі грошей від них не одержали, бо ті заздалегідь заплатили невідомо кому.

«За вищевказаними фактами правоохоронці розпочали провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України й проводять заходи, спрямовані на встановлення правопорушників, які ошукали одну та іншу сторони, – каже начальниця сектору дізнання Роздільнянського районного відділу поліції Лариса Гаврилюк. – Закликаємо громадян бути обачнішими і дотримуватися загальноприйнятих правил безпеки під час інтернет-шопігну: сплачувати кошти за товар лише після його отримання і не розголошувати конфіденційні реквізити банківських карток. Якщо вас все ж таки ошукали, збережіть якомога більше інформації (номери карток, на які ви перераховували гроші, телефонів, з яких вам дзвонили чи писали, саму переписку з шахраями, скріншоти їхніх акаунтів) і сповістіть про це правоохоронні органи».

Відділ комунікації поліції Одеської області

(за інформацією Роздільнянського РВП)

 

Коментарі

  • Георгий

    Это прям в точку!!! Другими словами и не скажешь! 🙂 Мы керамическую плитку заказывали здесь http://almasstone.ru . Отличное качество и цена доступная.

Залиште свій коментар