Роздільнянські правоохоронці готові до забезпечення належного правопорядку на виборах 21липня

Роздільнянські правоохоронці готові до забезпечення належного правопорядку під час проведення позачергових виборів до Верховної ради України
Поліція аполітична і це основне правило, яке ніхто порушувати не буде, зазначив під час проведення інструктажу з особовим складом Роздільнянського ВП очільник відділу поліції Олександр Стеценко.
На охорону громадського порядку на час виборів в Роздільнянському районі будуть залучені практично всі правоохоронці. Одні чергуватимуть на дільницях, а інші працюватимуть над розкриттям усіх правопорушень, які реєструватимуться у день виборів. На виборчих дільницях нестимуть службу 76 поліцейських. Ще понад 20 працівників поліції охоронятимуть порядок на вулицях міст і сіл району. Всього до охорони публічного порядку під час позачергових виборів до Верховної Ради залучено майже 100 поліцейських. В день виборів додатково буде залучено ще 25 нацгвардійців, наряд бійців поліції особливого призначення, вибухотехник та криміналіст.
У разі виявлення порушень, пов’язаних з виборчим процесом, звертайтеся до Роздільнянського відділу поліції за телефоном: 04853-5-04-42 або телефонуйте на спецлінію «102».
Поліція закликає не порушувати Закон під час виборчого процесу. Голосуйте відповідально!

Роздільнянський ВП.

Залиште свій коментар