Роздільнянські поліцейські припинили незаконну торгівлю підакцизними товарами

Понад п’ять тисяч пачок цигарок на загальну суму майже 270 тисяч гривень поліцейські вилучили у двох місцевих жительок, які не мали ліцензії на провадження цього виду господарської діяльності.    

Одна правопорушниця – 32-річна мешканка сел Лиманське  Роздільнянського району реалізовувала тютюнові вироби в місцевому магазині. У жінки поліцейські вилучили 643 пачки цигарок на суму понад 32 тисячі гривень.

А от 73-річна жителька с. Кучургани незаконно продавала сигарети на ринку. Загальна кількість вилученого поліцейськими товару склала 4742 пачки на суму майже 238 тисяч гривень.

Відносно обох продавчинь правоохоронці склали адміністративні матеріали за частиною 1 статті 164 (порушення порядку провадження господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення, та зібрані матеріали вже скерували до суду. За скоєне правопорушницям загрожує штраф від однієї тисячі до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян (17000 – 34000 гривень) з конфіскацією тютюнових виробів.

Правоохоронці продовжують протидіяти незаконному обігу підакцизних товарів. Закликаємо громадян не порушувати норм діючого законодавства та не порушувати встановлених правил провадження господарської діяльності.

Роздільнянський районний відділ поліції Одещини

Залиште свій коментар