Роздільнянське УЕГГ повідомляє

До уваги населення!

Відповідно до вимог Кодексу ГРМ, власники газових мереж, у тому числі побутові споживачі та власники внутрішньобудинкових систем газопостачання (балансоутримувачі, управителі), які, згідно з актом розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, відповідають за експлуатацію цих мереж та їх складових, зобов’язані забезпечити належну їх експлуатацію, згідно з чинним законодавством, зокрема Правил безпеки систем газопостачання.

Відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання (ПБСГ), зокрема п. 3.2: власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)) повинен забезпечити утримання систем газопостачання, відповідно до вимог чинного законодавства України; п. 3.3: власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)) відповідає за технічний стан і безпечне користування газопроводами, газовими приладами, димовими та вентиляційними каналами”.

У зв’язку з цим, для забезпечення справного стану, належної і безпечної експлуатації внутрішньобудинкової/внутрішньоквартирної системи газопостачання та газових приладів, необхідно проводити відповідний комплекс заходів. Заходами, спрямованими на підтримку справного стану внутрішньобудинкової/внутрішньоквартирної системи газопостачання та газових приладів, належної і безпечної їх експлуатації, є технічне обслуговування (ТО). Роботи з технічного обслуговування має право виконувати організація (підприємство), які мають відповідні дозвільні документи. Згідно з вимогами п.5.4 ПБСГ: технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання житлових і громадських будівель, комунально-побутових об’єктів невиробничого характеру здійснюється відповідно до вимог документації з експлуатації заводів-виробників газового обладнання на договірних засадах. Умови для технічного обслуговування забезпечуються власником (балансоутримувачем та/або орендарем (наймачем)), відповідно до вимог чинного законодавства України. У зв’язку з вищенаведеним, власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)) повинен мати укладений договір на технічне обслуговування внутрішньо будинкової/внутрішньо квартирної системи газопостачання та газових приладів. У разі незабезпечення власником (балансоутримувачем та/або орендарем (наймачем) технічного обслуговування, згідно з вимогами п. 5.7 ПБСГ, газопостачання приватного житлового будинку або квартири може бути припинено газорозподільною організацією.

Адміністрація Роздільнянського УЕГГ

 

 

 

Залиште свій коментар