Роздільнянське районне управління Держпродспоживслужби інформує

На виконання протоколів засідань комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій всіх рівнів, було проведено перевірки дотримання суб’єктами господарювання  протиепідемічних заходів при здійсненні діяльності з надання послуг у перукарнях, салонах краси, аптеках, закладах громадського харчування, магазинах, де торгують  продовольчими і непродовольчими товарами.

Так, за період з 18.05.20 по 03.08.20 року спеціалістами даного управління здійснено 265 перевірок, із них – 33 заклади громадського харчування, 155 заклад  продовольчої та 48 заклад непродовольчої торгівлі, 3 агропродовольчи ринки, 26 перукарень і салонів краси.

Порушення протиепідемічних вимог встановлені на  58 об’єктах. За результатами перевірок на 34 суб’єктів  господарювання складені протоколи про адміністративні правопорушення та проведено відповідну роз’яснювальну роботу.

Роботи тривають!

Шановні жителі Роздільнянщини! Дотримуйтеся  необхідних протиепідемічних вимог! Адже, ризик захворіти на COVID-19  різко знижується при використанні масок, рукавичок, антисептиків та дотримання соціальної дистанції!

 

Залиште свій коментар