Роздільнянська районна рада не прийняла бюджет на 2020 рік

Сьогодні, 21 грудня, відбулося пленарне засідання сесії районної ради, порядок денний якої нараховував 32 питання. Одне з основних – це прийняття бюджету на 2020 рік. Через відсутність «Програми соціально-економічного розвитку Роздільнянського району на 2020 рік» бюджет не затвердили. Представники Роздільнянськї РДА повідомили, що дана програма наразі знаходиться в розробці.
Вкотре на засідання сесії виносили питання щодо поновлення на посаді головного лікаря Роздільнянської ЦРЛ Ігоря Бичкова. Депутати більшістю голосів не підтримали даного питання.

Також на сесії затвердили на посадах директорів двох навчальних закладів Роздільнянського району, а саме: Світлану Гоцульську – директором Роздільнянського НВК №1, Оксану Кандюк – директором Новоукраїнського НВК. Новопризначені керівниці попередньо успішно пройшли конкурс на заміщення вакантної посади та отримали схвалення конкурсної комісії. На нашій офіційній сторінці в Фейсбуці – Роздільнянська районна газета «Вперед» – була проведена трансляцій цих конкурсів.
Крім того, на сесії розглянули питання щодо звітів комунальних закладів, затвердження договорів оренди тощо. З усіх питань прийняті відповідні рішення, про що детальніше поінформуємо у друкованій версії газети «Вперед».

Можливо, що до кінця року буде проведено ще одне  засідання сесії районної ради.

Залиште свій коментар