Роздільнянська громада продовжує вакцинуватися від COVID-19

У пріоритеті – люди похилого віку, які входять до групи ризику щодо важкого перебігу коронавірусної хвороби. Велика кількість таких пацієнтів проживає у віддалених селах громади, тому чи не єдиний метод наближення вакцинації до них – робота мобільної медичної бригади.
Сьогодні саме така бригада медиків Роздільнянського міського Центру первинної медико-санітарної допомоги вакцинує в селі Кошари, а також консультує та здійснює первинну діагностику пацієнтів. За перші години роботи медики вакцинували проти COVID-19 15 пенсіонерів. Усі пацієнти були проінформовані про наступне щеплення, а також проконсультовані щодо питань здоров’я та профілактики хвороб. Далі за графіком роботи – село Понятівка.
Виїзди здійснюються за підтримки Коаліція за Вакцинацію в рамках проекту Розбудова стійкої системи громадського здоров’я і триватимуть надалі. Тому, будь ласка, слідкуйте за графіком на нашій сторінці та сторінці Роздільнянська громада, інформуйте про це своїх родичів та знайомих, які проживають на території громади, щоб якомога більше людей отримали доступ до вакцинації та безоплатної медичної допомоги.

Проєкт Розбудова стійкої системи громадського здоров’я фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID – US Agency for International Development) і виконується організацією Pact у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss Tropical and Public Health Institute (Swiss TPH)), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейський інститут політики громадського здоров’я – ЄІПГЗ та за участю Шкіл громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерації охорони здоров’я Філадельфії (Temple/Drexel/HFP), а також громадської спілки Коаліція за Вакцинацію на підтримку Міністерство охорони здоров’я України та Центр громадського здоров’я України.
Джерело: Одеський обласний центр громадського здоров’я

Коментарі

Залиште свій коментар